קורס סוד התנועות

תוכן עניינים

מידע נוסף
אצלך בבית
דיסק אונקי מוגן עם מצגות לצפייה או להאזנה.
לבעלי תעודת הוראה, מורות / מלמדים להוראה מתקנת גם אלו שעוסקים בשכבה הגדולה יותר, כל מי שעוסק/ת בתחום הקריאה.
ע"י הגברת תמר שמיר, B.A בחינוך מיוחד, מומחית בהוראת הקריאה ומפתחת השיטה, שמע בלבד, הצפייה היא במצגות תוכן.
עשרה שיעורים מלאי תוכן מקצועי שמובילים אותך שלב אחר שלב לאורך כל שלבי ההקניה באופן שתוכלו להוביל תלמידים רבים להצלחה מתוך חוויה ותחושת הנאה במהירות ובקלות.
עד היום לא חסכנו מאום מתלמידנו היקרים על מנת שיתקדמו ויצליחו בקריאה, ואנחנו הולכים ליישם זאת ממש גם כאן בס"ד, יצרנו תשתית שבעז"ה תספק מענה מקצועי בכל שלב, תמיד יש אפשרות לשאלות במייל ובטלפון, נקבץ את התשובות לטובת כולם, כנסים ומפגשים למורות, תמיכה מלאה במידת הצורך. חשוב לנו שתהיה בשטח הצלחה, אנו כאן כדי לאפשר כל דבר שיקדם זאת בס"ד.
למי שמגיע מגיע, לאחר בחינה על החומר תוכלו לקבל תעודה מטעם 'פלאות' על לימוד השיטה.

מוצאת עצמך טרודה מלהכין את השיעור לכל תלמיד בקצב שלו?
מוצאת עצמך מלמדת ומשקיעה אבל זה לא זה, התלמיד לא תפס את מה שלימדת?
הזמן עובר ומדדי ההתקדמות לא ממהרים להצביע על שינוי משמעותי?
מוצאת עצמך מבזבזת הרבה חשיבה ואנרגיה סביב הבניה של החומר?
מרגישה חסרת ביטחון באיתור נקודת התורפה עליה צריך לעבוד ולשים את הדגש בלמידה?
שילמת הרבה מאוד כסף על לימודים ועדיין זה לא זה, העיקר חסר לך.
מחפשת עוגן וחממה שבה תוכלי להתייעץ, לשאול, לפרוח?
מחפשת מקור הכנסה נוסף?

כל התשובות ממש כאן!!!

'סוד התנועות' קורס חדשני, מקצועי ומקיף ללימוד שיטת קריאה שמחוללת מהפך עם בוגרי קורונה ובכלל…

מכאן תצאו עם ארגז כלים עשיר לקידום תלמידים אל עבר ההצלחה מתוך חוויה ותחושת הנאה, מוזמנים גם אתם לחולל פלאות בקריאה!

ההפתעות שלנו

מה החשיבות של הקורס?

כשמורה קולטת את הפואנטה של הקריאה ומצליחה להנחיל אותה הלאה תוך מתן עזרים איכותיים לתלמיד ללמידה עצמאית תהליך הלמידה הופך לקל יותר ויעיל יותר. מה שהכי חשוב זה שהילדים ממש מתחברים ללמידה, מתחברים לקריאה, הסימן שהצלחנו יהיה המילים של אימא: "הוא התחיל לפתוח ספרים לבד". למה? מה קרה פתאום? הוא קיבל כלים! הוא כבר לא מבולבל, הכול מסודר לו בראש, יש לו דרך ואסטרטגיה לקריאה!!!

למה דווקא עכשיו?

ניתן לומר שערכת ההקניה שלנו נוצרה במיוחד עבור 'מבולבלי הקורונה', נגדיר זאת כך, אלה שהתפספס להם חומר, התפספסה התמדה ונוצר להם פער שגורר תסכול וחוסר הצלחה.

כמה חשוב לתת לילד את כל הכלים כדי שיצליח, ילד מצליח הוא ילד שמח ומאושר שגדל ומתפתח עם ביטחון עצמי טוב וכל היחס שלו ללימודים מקבל גוון של הנאה כי יש לו חוויית הצלחה.

ילד שמרגיש נכשל וכושל אחרי כולם לא רק שקשה לו בלימודים, במידה והוא לומד תורה, מתפלל, לומד גמרא, הכול נפגם, הכול מקבל טעם אחר כי יש לו כישלון בשער – בקריאה.

לכן התגייסנו בשביל להפיק את הקורס המיוחד הזה 'סוד התנועות' שייתן לכל מורה ארגז כלים מלא להצלחה, ללמד נכון עם טריקים טובים שמקצרים את זמן העבודה, מביאים תוצאות ומניפים את התלמידים להצלחה בס"ד.

אני מורה לכיתה א', האם אתרם מכך?

וודאי!!! יש כל כך הרבה ניואנסים שיתחדדו לך, כל מהלך ההקניה והלמידה בכיתה יקבל נופך אחר, צבעוני ומרתק יותר. כמובן תוכלי לרכוש בנוסף את הערכה המורחבת למורה או לחלופין להתעניין בתוכנית "מקפצה לקריאה" המותאמת במיוחד לצמצום פערים במסגרת הכיתתית.

יש היום כל כך הרבה שיטות, כבר נהיה בלגן בראש… איך אני ידע אם זה מתאים לי?

אומנם כן, יש כיום הרבה שיטות קריאה וזה דבר מבורך,

מה שמיוחד בשיטה שלנו זה שהיא נותנת הרבה תובנות וכלים שיוכלו להשלים כמעט כל שיטה שאת כבר עובדת איתה, היא חושפת למגוון כלים חדשני ומרתק והכי חשוב בצורה מעניינת ומגוונת מאוד.

על מה השיטה מתבססת?

ישנן שיטות המתבססות על המודל מלמעלה למטה וישנן שיטות המתבססות על המודל מלמטה למעלה. המודל מלמעלה למטה אומר: קודם כל נלמד את הילד לקרוא מילים שלימות ע"י צילום המילים ורק אחר כך נתקדם לעומק המילה ונצא ממנה ללימוד אותיות ותנועות.

המודל מלמטה למעלה אומר: קודם כל נלמד את אבני היסוד אותיות ותנועות ורק אחר כך נבנה בניין – נרכיב מהן מילים, משפטים וכן הלאה.

שיטת הקריאה 'סוד התנועות' מתבססת על המודל מלמטה למעלה, שלב שלב ביסודיות, במקצועיות, צועדים עם הילד להבנה מהי קריאה, נותנים לו ארגז כלים מקצועי להצלחה ובכך מעיפים אותו קדימה תוך חוויה והנאה.

חשוב לומר ששיטת הקריאה 'סוד התנועות' מציידת את המורה בארגז כלים עשיר להקניה יסודית ומוצלחת.

תומכי הזיכרון והבנת מהות הקוד האלפביתי – גולת הכותרת בשיטה מובילים את לימוד הקריאה בצורה מהירה, קלה ובטוחה אל עבר המטרה.

ו… יש הפתעות?????????

בהחלט!!! יחד עם הקורס מקבלים ערכה מפוארת עם כל מה שצריך כדי להתחיל בצורה הכי טובה שאפשר:

  • דיסק און קי מוגן עם כל התוכן לצפייה כולל מתנה לזמן לימוד מפנק!
  • ערכה להקניית הקריאה הכוללת את הספר 'סוד התנועות בטיול האותיות' + חוברת עבודה מפוארת לכל שלבי הקניית הקריאה + שישה לוחות משחק.
  • לוח התנועות שלי כולל מראה בן/בת/חייכן.
  • תומכי זיכרון לתנועות גודל A5 בן/בת/חייכן.
  • תומכי זיכרון אותיות גודל A6.
  • לוח עוצרים חושבים של תפוז החפוז.

תוכלו לראות את מגוון ההפתעות בראשית העמוד

ורגע… עוד משהו,

אתם תוכלו להוות נקודת מכירה של המוצרים שלנו ולהרוויח על כך, תזכו להיות שליחים להפיץ את הבשורה ולקדם עוד ועוד ילדים בקריאה מתוך חוויה והנאה!